עולם שלם של קפה לבחירתכם.

כל סוגי הקפה הייחודיים שאתם הכי אוהבים מאתיופיה נמצאים אצלנו באתר.

מסע של קפה

אנחנו עוברים את כל המסע עד לקפה האיכותי שלך - גידול, הבשלה, קטיף, עיבוד, ייבוש ואריזה.

התהליך כולו נעשה בצורה ידנית, בשיטות המסורתיות, המוכרות שמעניקות לנו בסופו של דבר את הטעם האהוב של הקפה האתיופי הקליל, המתקתק, השוקולדי והפירותי.

חברת וונדמגן בע"מ

הבאנו את הטעמים האותנטיים והמוכרים שאתם כל כך אוהבים, עד לפתח ביתכם. 

מוצרי "אללי" הינם מוצרים איכותיים ואורגניים אשר מיובאים הישר מאתיופיה ומביאים איתם זכרונות ורגעים בטעמים חדשים ומופלאים.

כל המוצרים שלנו כשרים בהשגחת הרבנות חדרה.

הסיפור שלנו

אודות אללי

אללי, מייסד חברת וונדמגן בע"מ, הקים את המותג 'אללי' מתוך הרצון הגדול להביא את חומרי הגלם האותנטיים והאהובים מאתיופיה הישר לישראל, בדגש על פולי קפה וזרעי הטף.

העסק התחיל בתור חנות קטנה בחדרה בשנת 2006, בה נמכרו מוצרים וחומרי גלם נפוצים ביותר שמשמשים כמעט בכל בישול במטבח האתיופי. משם התקדם אללי לעסוק ביבוא תבלינים, זרעי טף ופולי קפה, על מנת להמשיך ולהביא עוד מוצרים איכותיים, אותנטיים וטעימים אל החנות. 

במרוץ השנים העסק הלך והתפתח, והמיקוד עבר ליבוא של מוצרים ואספקה סיטונאית עבור בעלי חנויות. 

מה חדש?

כיום, אחרי שהתעורר ביקוש רב מאד מצד הלקוחות הפרטיים להנות מהמוצרים וחומרי הגלם האהובים מאתיופיה, הקמנו את חנות האונליין של ‘אללי’ המאפשרת לכל אחד לרכוש את המוצרים ישירות מהיבואן במחירים המשתלמים ביותר מבלי להתפשר על האיכות. 

חומרי הגלם שאנו מספקים ללקוחותינו מגיעים היישר מהמקומות בהם גדלו, ביניהם חוות הקפה ושדות הטף באתיופיה, ומאחורי כל חומר גלם יש סיפור, זכרונות ורגשות שמציפים.

אז בין אם אתם רוצים להיזכר בשורשים שלכם או לטעום בפעם הראשונה את הטעמים המזוהים עם המטבח האתיופי, אנו מבטיחים לכם חוויה של איכות, טריות וטעמים מופלאים.

אללי